Starszy Opiekun Finansowy – Stefczyk Finanse

Pełen etat Careerfy.pl in Administracja Email Job

Job Detail

  • Wynagrodzenie 2600
  • Experience Fresh
  • Płeć Mężczyzna
  • Doświadczenie Certyfikaty
Bottom Promo

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta – również telefonicznie
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeń
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze klienta
  • otwartość na Klienta i komunikatywność
  • konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu
  • nastawienie na współpracę i dobrą atmosferę w zespole
  • swoboda w posługiwaniu się aplikacjami pakietu MS Office
  • wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • nielimitowany, miesięczny system premiowy uzależniony od wyników
  • wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera w okresie wdrożenia
  • gwarantowaną premię na start w okresie pierwszych 3 m-cy zatrudnienia
  • udział w konkursach sprzedażowych
  • system szkoleń i programów rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • kafeteryjną platformę benefitów

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne

Stefczyk Finanse w ramach swojej działalności współpracuje z firmą Saltus. Dzięki temu Nasi Pracownicy mogą otrzymywać dodatkowe, atrakcyjne gratyfikacje finansowe i rzeczowe oraz biorą udział w licznych konkursach z obszaru sprzedaży ubezpieczeń.