Kierowca-Serwisant kat. B lub C+CE – Separator Service Sp. z o.o.

Pełen etat Careerfy.pl in Administracja Email Job

Job Detail

  • Wynagrodzenie 2600
  • Experience Fresh
  • Płeć Mężczyzna
  • Doświadczenie Certyfikaty
Bottom Promo

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pojazdów mechanicznych i wykonywanie serwisów
  • dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej, obsługi separatorów, KPO
  • prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • tygodniowe podróże służbowe na terenie Polski z wyłączeniem weekendów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B lub C, C+E
  • posiadanie certyfikatu na przewóz rzeczy, karty kierowcy
  • dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, punktualność
  • kultura osobista w kontaktach z Klientem
  • otwartość na pracę w delegacji od poniedziałku do piątku

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w 2 osobowych załogach na terenie całego kraju
  • zakwaterowanie w hotelu podczas podróży
  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży ochrony środowiska
  • przyjazna atmosfera
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów – m.in. opieka medyczna, karta MultiSport

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Premia świąteczna
  • Płatny dzień wolny na urodziny

Separator Service, to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku obsługi i serwisu separatorów. Nasza nowoczesna flota codziennie wyjeżdża na drogi całej Polski, by na najwyższym poziomie obsługiwać mniejszych, większych i największych Klientów. Bezpieczeństwo dla środowiska oraz profesjonalizm w podejściu do klienta to dewizy naszego działania.