Rekruterka / Rekruter – DITOLA.PL SP. Z O.O. S.K.

Pełen etat Careerfy.pl in Administracja Email Job

Job Detail

  • Wynagrodzenie 2600
  • Experience Fresh
  • Płeć Mężczyzna
  • Doświadczenie Certyfikaty
Bottom Promo

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych dla różnych stanowisk z wykorzystaniem języka angielskiego i / lub ukraińskiego / rosyjskiego.
  • Współpraca z kadrą zarządzającą w celu określenia wymagań dotyczących stanowisk.
  • Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń o pracę na różnych portalach rekrutacyjnych.
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.
  • Współpraca z działem HR w celu zapewnienia zgodności z politykami i procedurami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i / lub ukraińskiego / rosyjskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna

DITOLA to agencja pracy tymczasowej. Świadczy usługi takie jak: Leasing pracowników, Outsourcing, Rekrutacje jednorazowe i stałe, Legalizacja pobytu cudzoziemców. Skutecznie i terminowo dostarcza rozwiązania, odpowiadając na potrzeby swoich klientów.