Specjalnie dla Ciebie – lampy i oświetlenie sufitowe!

Nowoczesne oświetlenie sufitowe to idealne uzupełnienie każdego wnętrza.

Planujesz remont i chcesz małym kosztem zmienić wystrój mieszkania, pracowni, sklepu? A może właśnie odebrałeś klucze od dewelopera i czeka Cię aranżowanie wymarzonych czterech kątów? Bez względu na to, który styl jest bliski Twoim gustom, potrzebujesz sprawdzonych oraz ponadczasowych rozwiązań. Liczba ofert jest ogromna i można szybko zagubić się w różnych koncepcjach wnętrzarskich. Zawsze można wezwać na pomoc profesjonale przedsiębiorstwa zajmujące się od lat projektowaniem i wykonawstwem w zakresie oświetlenia wnętrz. Na ogół zaproponują nam kompleksową oraz sprawną realizację pomysłu.

Tradycyjne lampy do salonu kontra system szynowy.

Aktualnym hitem, po który chętnie sięgają styliści wnętrz ostatnich sezonów, są spoty sufitowe oraz systemy szynowe. Oświetlenie szynowe jest doskonałe do pomieszczeń, w których brakuje miejsca. Sprawdzą się tam, gdzie, potrzebujemy wielu artykułów rzucających dobre światło. Reflektory punktowe można przechylać, obracać i kierować światło tam, gdzie najbardziej nam odpowiada. To świetne rozwiązanie zarówno do salonu, jadalni czy kuchni w Twoim domu, ale również w zakładzie lub w sklepie! W ofertach znajdziemy pełne komplety – szyny, łączniki, uchwyty, zasilanie, oraz oczywiście lampy do szynoprzewodu. Rosnąca liczba produktów opartych na tym systemie daje nam do myślenia. Rynek zweryfikował pozytywnie ten rodzaj oświetlenia i producenci prześcigają się w rozbudowie oferty. Okazuje się też, że wielu inwestorów decyduję się samodzielnie zamontować szynoprzewody oraz niekoniecznie zleca to firmie. Jeśli posiadasz minimum wiedzy o oświetleniu i nie boisz się sięgnąć po drabinę, miarkę, ołówek i wiertło, montaż systemu może być nawet zabawnie łatwy!

Oceń czy dasz radę!

  • Zajrzyj do prasy oraz blogów wnętrzarskich, tu znajdziesz inspirację jak poprowadzić linię oświetlenia i jakich użyć komponentów.
  • Porównaj oferty sklepów stacjonarnych oraz sklepów internetowych.
  • Grunt to szkic i plan obszaru oświetlenia. Niezbędne będą dokładne pomiary oraz wyliczenia.
  • Rozrysuj przebieg szyn i zaznacz, gdzie chcesz umieścić światła.

Pamiętaj! Każdy śmiały plan oraz pomysł na wykończenie wnętrz może być zrealizowany dzięki bogatej ofercie firm branży oświetleniowej.