Kalki Ribbon TTR

Każdy szanujący się biznes musi opierać się na pełnym profesjonalizmie. Aby go uzyskać należy spełniać szereg wielu warunków, które wpływają na to w jaki sposób konsumenci odbierają daną markę. Jednym z elementów, które są kluczowe jest naturalnie jakość świadczonych usług oraz jakość kontaktu między przedsiębiorstwem, a odbiorcą jej usług, czyli konsumentem.

Identyfikacja marki

Kolejnym z elementów jest identyfikacja marki, która reprezentuje naszą firmę. Markę można popularyzować i kreować na wiele sposób. Jednym z nich jest na przykład efektywna i skuteczna reklama danej marki w internecie czy też w prawdziwym świecie poprzez chociażby bilbordy. Zdecydowanie tańszym, ale równie skutecznym sposobem na promocję naszego biznesu, są różnego rodzaju gadżety oraz ulotki reklamujące naszą markę. Do gadżetów można zaliczyć takie użyteczne przedmioty jak długopisy, ołówki, smycze na klucze, przypinki, reklamówki czy też notesy.

Oczywiście nie trzeba ograniczać się tylko do tego. Są także inne przedmioty, które są o wiele bardziej przydatne, a które także mogą nas promować. Jednym z nich są na przykład etykiety, które możemy nakładać na nasze produkty, na przykład na broszury, ulotki, długopisy bądź identyfikatory. Nie da się jednak wyprodukować tego typu etykiet bez odpowiedniej technologii i narzędzi. Z pomocą przychodzą tutaj kalki termotransferowe (lub kalki ribbon jak czasami są one nazywane), które sprawiają, że nasze etykiety termotransferowe możemy wykonywać po konkurencyjnych oraz opłacalnych cenach. Dzięki temu możemy wytwarzać je w hurtowych ilościach, a tym samym bardziej sprawnie oraz efektywnie promować nasz biznes różnego rodzaju gadżetami.

Folia termotransferowa

Inną nazwą którą można określić kalki termotransferowe jest folia termotransferowa. Nazywa się je w ten sposób, dlatego że tego typu kalki są tak naprawdę foliami wykonanymi z poliestru, które są następnie powlekane barwnikami różnego koloru, a następnie nakładane na daną etykietę. Oczywiście firmy zajmujące się wytwarzaniem tego typu kalek nie ograniczają się jedynie do poliestru. Mnóstwo z nich oferuje również różnego rodzaju zamienniki. Mamy więc również takie kalki jak kalki wykonane z żywicy, kalki woskowe bądź też połączenie wosku z żywicą, czyli kalki żywiczno-woskowe.