Indywidualne nadruki na ubraniach i gadżetach

Nudzą Cię ubrania z tradycyjnych sklepów? Masz firmę i potrzebujesz wysokiej klasy gadżetów reklamowych? A może poszukujesz prezentu idealnego? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, czym prędzej zapoznaj się z ofertą drukarni i firm poligraficznych. Nadruk własnej grafiki na koszulce, torbie, bluzie, kubku czy poduszce jeszcze nigdy nie był tak łatwy! Utwórz projekt swoich marzeń, prześlij go firmie poligraficznej, bądź przyjdź do jej siedziby i zademonstruj na czym Ci zależy. Eksperci doskonale Ci doradzą i dopasują najbardziej odpowiednią metodę druku.

W dzisiejszych czasach technik druku jest niezwykle dużo. Na materiale doskonale sprawdzi się sitodruk. Odpowiednio wykonany nadruk metodą druku sitowego cechuje się wysoką wytrzymałością zarówno podczas użytkowania jak i prania. Fullprint to idealne rozwiązanie na koszulki sportowe, natomiast ręczniki, czapki, torby, to pole do popisu dla haftu komputerowego. Drugą ciekawą metodą jest grawerowanie laserem. To opcja doskonała, gdy potrzebujemy wzoru na drewnie, pleksi czy szkle, z kolei do małych gadżetów reklamowych jak długopisy, zapalniczki lub innych przedmiotów z tworzyw sztucznych służy zwykle tampondruk. Tampondruk polega na nakładaniu farby drukarskiej miękkim stemplem na podstawie płytki z wytrawionym uprzednio wzorem. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że projektując własną koszulkę, można też wykonać niepowtarzalną metkę żakardową lub sublimacyjną. Istnieją też metki nanoszone bezpośrednio na materiał, czyli metki sito-transferowe oraz metki Hang Tag – takie, które dołączyć można za pomocą sznurka.

Czy zamówienia indywidualnych wzorów są możliwe? Naturalnie. Indywidualne zamówienia są droższe, niż te hurtowe dla firm, ale koszt gotowej koszulki z nadrukiem, nie powinien przekraczać wartości cen sklepowych. Ubrania i akcesoria z własnym nadrukiem cieszą się dużą popularnością zarówno jako gadżet reklamowy firmy, jak i spersonalizowany prezent. Zamawiając takie ubranie lub gadżet zdobędziesz niepowtarzalny, wyróżniający się produkt. Koszulka z psem lub koszulka z kotem? Nie ma problemu. Dostarcz lub prześlij zdjęcie swojego pupila, a graficy zadbają o to, by jego wizerunek znalazł się na materiale w wysokiej jakości. Jeżeli nie umiesz się zdecydować internetowe katalogi pełne unikalnych wzorów na pewno Ci pomogą. Koszulki z Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, poduszki z Power Rangers, kubki w stylu pop art, chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie.