Etui do smartfonów

Ciężko dzisiaj wyobrazić sobie aby ktoś miał smartfona dłuższy czas, a nie posiadał do niego jakiegoś ładnego pokrowca. W internecie można znaleźć niezliczoną ilość ofert dotyczących etui do telefonów. Niczym powódź zalewają nas oferty różnorodnych sprzedawców. Mało jest etui uniwersalnych, obecnie większość z nich wytwarzana jest z myślą o jednym, konkretnym modelu.

Szukając tego produktu w sieci, możemy dostrzec po kolei np.: „etui Samsung A51”, „etui Redmi Note 9”, „etui do Huawei P30 Pro”, wszystkie w najróżniejszych wzorach i we wszystkich znanych człowiekowi kolorach. Każdy może znaleźć coś co do niego przemówi. Trójwymiarową podobiznę idola, uroczy rysunek kotka, a nawet kadr sceny z ulubionego filmu. Niektórzy usługodawcy oferują możliwość spersonalizowania własnego pokrowca, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy na odwrocie telefonu mieli własnoręcznie wykonane zdjęcie, np. twarz ukochanej osoby. W sklepach można dodatkowo znaleźć takie, które spełniają funkcję nie tylko estetyczną, ale i praktyczną. Oprócz klasycznych, „ochronnych” casów chroniących nasz aparat przed zarysowaniami da się odszukać etui z nóżką utrzymującą telefon w pionowej pozycji, doskonały dla fanów oglądania różnorodnych filmów na małym ekranie telefonu. Pancerne jak czołg, eleganckie, sportowe, dla dzieci, wachlarz ofert rzeczywiście zdaje się nie mieć końca. Wielu osobom ciężko jest odnaleźć się pośród tylu różnorodnych gadżetów. Może się to wydać dziwne, bo przecież chodzi tu jedynie o kawałek plastiku, czy innego materiału nakładanego na telefon. Znam mnóstwo osób, które etui traktują jak swego rodzaju „schowek” na różnorodne płaskie rzeczy, jak legitymację, czy nawet kartę płatniczą, ot co można wymyślić przy odrobinie kreatywnego myślenia z takim niepozornym przedmiotem!

Napiszę to jeszcze raz, aby nie ulegało to żadnej wątpliwości: każdy, poczynając od dziecka, które dopiero co otrzymało swój pierwszy telefon, przez fanatyka wędkarstwa i jego żonę, miłośniczkę muzyki jazzowej, na dziadkach kończąc znajdzie coś co mu się spodoba. Możliwości wyboru na chwilę obecną są praktycznie nieskończone i cały czas przybywa ich coraz więcej i więcej. Prawdę mówiąc, sam rozmyślam nad zakupem nowego, ale ciężko się zdecydować.